Krmivo Royal Canin Maxi Dermacomfort

Speciální krmivo Maxi Dermacomfort - jeho předností je snížené množství alergenů, které se běžně dává do všech krmiv – krmivo je postaveno je jediném zdroji, který má hypoalergenní účinku – rýži. Též ostatní složky krmiva jsou naštěpené tak, aby nedocházelo k alergickým reakcím. Royal Canin je pověstný tím, že snižuje riziko alergických reakcí na krmivo tím, že surový protein naštěpí, tělo dostává do sebe aminokyseliny a nedojde k nežádoucí reakci (ta vzniká při metabolismu bílkovin). Koktejl tohoto krmiva je sestaven na míru psům, kteří mají tendenci se škrábat. Výsledky jako prevence jsou ohrmující a výzkum, který byl proveden s Akitama byl zajímavý také. V raném stádiu nemoci se podařilo zastavit rozvoj nemoci u 40% testovaných zvířat. Krmivo má zvýšené množství vitamínu A, B5 a biotinu a především tento koktejl způsobuje to, že zvířata mají srst v takové kondici. Přesné složení krmiva naleznete na www.royalcanin.cz. Dermacomfort se již úspěšně využívá např. u šarpejů, německých ovčáků, bulteriérů, či zvířat, které mají problémy s průjmy.

Pokud někdo chce vidět jak vypadá výsledek krmení s tímto produktem, nabízím mu jako ukázku svého československého vlčáka, který má díky tomuto produktu tak hustou srst, že praská, nedostanete se na kůži přes podsadu a od jara prakticky nelíná(!!).

Dalším řešením pro těžké případy je veterinární dieta Skin Support. Jedná se o dietu, která je vyhlášená svými pozitivními účinky na srst. Unikátnost tohoto řešení je především ve využití kurkumy, aloe vera a vitamínu C, které se doplňují. Další předností je kombinace biotinu, B5, niacinu a komplexu zinku a kyseliny linolové, která snižuje transepidermální ztrátu vody a posilují efekt kožní bariéry. Tato dieta je postavená na rýži a rybím mase a její výsledky jsou vynikající, přestože cena je poměrně hodně vysoká. Tato dieta je možná koupit pouze u veterinárního lékaře.

Vzhledem k dosavadní vynikající spolupráci mezi Royal Canin Czech and Slovak Republics s.r.o. a Klubem chovatelů málopočetných plemen, o.s. je možné objednávat jakékoliv krmivo, včetně Dermacomfortu napřímo. Členové KCHMPP se musí jen zaregistrovat v Royal Canin Czech and Slovak Republics s.r.o. a mohou objednávat jakýkoliv produkt ze široké nabídky našich produktů.

Případné dotazy týkající se krmiv nebo podmínek spolupráce a registrace Vám velmi ochotně zodpoví zástupce společnosti – Jan Markup – 739 021 210, jmarkup@royalcanin.cz