NOVINKY!

16.5.2021

Vážení členové,

Omlouvám se za málo informací ohledně výstav, akcí, ale bohužel tato doba nám nedovoluje něco naplánovat, abychom neměli obavy, že to budeme zase rušit. Bonitace v únoru a v květnu proběhly po delším jednání s KHS a nebyly zveřejněny, jelikož bylo již mnoho čekatelů z října loňského roku a dále z února. Zároveň bych chtěl všem, co se jich zúčastnili jménem klubu poděkovat za vzorné chování, které bylo potřeba, ohledně vládních opatřeních, dodržet.

Nyní se uskuteční bonitace 20.6.2021, na kterou se již můžete hlásit. Co se týče výstav, sami zajisté sledujete dění kolem opatření a to, jak nás vláda informuje, tedy spíše neinformuje. Rozhodnutí - co a jak - vlastně k dnešnímu dni, alespoň mě, není známé. Ale snad se začíná něco rýsovat a jakmile to jen trochu bude možné, uskuteční se náhradní výstava za říjen a únor. Samozřejmě někteří pejsci dospěli, ale ti, kterých se to bude týkat, budou automaticky přeřazeni do tříd, kam patří. V každém případě, věříme, že se uskuteční klubová výstava v Mikulově 24.7.2021.

Opravdu se snažíme, jak jen to jde, abychom se vrátili do normálu, pořádali akce, které nejsou jen pro zábavu, ale jsou potřebné i k chovu.

Prosím tedy o trpělivost a doufám, že další příspěvek již bude - Můžete se hlásit na výstavu

Děkuji za pochopení,

jménem výboru

J. Rudolf